Rogaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rogaming

Rogaming
 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Raporteaza un membru Police Departament

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 109
Data de inscriere : 14/07/2012

Raporteaza un membru Police Departament Empty
MesajSubiect: Raporteaza un membru Police Departament   Raporteaza un membru Police Departament Icon_minitimeDum Iul 15, 2012 12:15 am

Daca crezi ca un membru PD nu respecta regulamentul sau face abuz,etc.Posteaza aici dupa modelul urmator:

Quote
Nick-ul tau:
Reclam pe :
Motiv:
Dovada(neaparat un screenshot):
Sus In jos
https://rogaming1.forumgratuit.ro
K3Nty




Mesaje : 37
Data de inscriere : 19/07/2012

Raporteaza un membru Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Raporteaza un membru Police Departament   Raporteaza un membru Police Departament Icon_minitimeMier Aug 08, 2012 11:49 pm

Nick-ul tau: K3NTy
Reclam pe : simonko
Motiv: A dat in mn cand eram in jail
Dovada(neaparat un screenshot): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Astept raspunsuri !
Sus In jos
simonko9000




Mesaje : 9
Data de inscriere : 16/07/2012

Raporteaza un membru Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Raporteaza un membru Police Departament   Raporteaza un membru Police Departament Icon_minitimeJoi Aug 09, 2012 12:24 am

Nick in joc: simonko

Team omorat pt ca mai enervat.Tiam zis de vreo 6 ori tp? si tu nai zis daca te predai spuneai doar ca ai treaba , si cand am vrut sa te omor ai dat Esc sau cv ca sa fii afk , am tras in tn dar dejaba.Dupa aceea teai deconectat si ai intrat din nou ca sa nu te prind si dupa ai fugin la inchisoare.

Dovada: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
adytza




Mesaje : 21
Data de inscriere : 15/07/2012

Raporteaza un membru Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Raporteaza un membru Police Departament   Raporteaza un membru Police Departament Icon_minitimeJoi Aug 09, 2012 12:41 am

Unui politist ii este interzis sa dea amenda | wanted unui player care se afla la jail.

Simonko va primi un advertisment in legatura cu asta!!!


Citeste mai bn regulamentul inainte de a face o plangere!!!


Ultima editare efectuata de catre adytza in Joi Aug 09, 2012 3:28 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





Raporteaza un membru Police Departament Empty
MesajSubiect: Re: Raporteaza un membru Police Departament   Raporteaza un membru Police Departament Icon_minitime

Sus In jos
 
Raporteaza un membru Police Departament
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rogaming :: RoGaming SA-MP :: Factiuni SA:MP RoGaming :: Police Departament-
Mergi direct la:  
Copright @ rogaming1 by Petry & cata..
All Rights Reserved.